سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که مشتریان از ما پرسیده اند …

بوسیله این دستگاه می توانید شماره موبایل مشتریان خود را با روش محترمانه و مدرنی دریافت کنید! کلیه شماره ها در پنل دایرکت ذخیره می شوند و شما بعدا می توانید به آن ها پیامک ارسال کنید. علاوه بر امکان ارسال پیامک انبوه ، کاربردهای دیگری هم دایرکت دارد که در صفحات دیگر سایت به آن ها اشاره شده است.

اگر در یک کسب و کار هستید که مشتریان حضوری دارید ،‌بله صد در صد به دایرکت نیاز دارید. حتی اگر کسب و کار شما به گونه ای است که مشتریان به شما بیشتر تلفن می زنند مانند یک آژانس مسافرتی یا یک رستوران بیرون بر باز هم دایرکت مناسب شما است و می توانید در پایان هر تماس تلفنی موبایل مشتریان را بپرسید و خودتان آن را در دستگاه دایرکت وارد کند.

در مشهد و تهران روز بعد از سفارش دستگاه به دستتان خواهد رسید. در شهرهای دیگر نیز در حدود ۷۲ ساعت پس از خرید کالا به دست شما خواهد رسید.

بله ، دایرکت دارای یکسال گارانتی است.

بله می توانید. اگر در فروشگاه خود چندین کانتر فروش دارید می توانید برای هر کانتر یک دستگاه دایرکت بخرید.همه دستگاه ها می توانند به یک پنل متصل شوند یا هر دستگاه به یک پنل جداگانه ، این موضوع به انتخاب شما بستگی دارد.

برای دریافت فاکتور رسمی پس از خرید و دریافت کالا با ما تماس بگیرید.

بله ، اگر دایرکت نتوانست رضایت شما را جلب کند تا 7 روز پس از خرید می توانید آن را مرجوع کنید.

دایرکت به همراه یک پنل تقدیم شما می شود که به مدت یکسال اعتبار دارد. پس از یکسال می بایست پنل دایرکت را تمدید کنید که هزینه آن سالیانه 249 هزار تومان است.

هزینه ارسال هر پیامک فارسی بسته به میزان خرید بین 39 تا 57 تومان است. البته به این مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده نیز اضافه می شود.

دایرکت می تواند تا صدها شماره موبایل را در حافظه خود ذخیره کند و پس از اتصال مجدد اینترنت آن را در پنل شما ذخیره کند.

بله ، طبق توافقی که با اپراتور داشتیم فعلا و به صورت موقت شما در هر ماه یکبار می توانید به همه مشتریانی که شماره خود را وارد دستگاه کرده اند پیامک ارسال کنید و ‌ این پیامک ها به همه حتی کسانی که تبلیغات خود را مسدود کرده اند ارسال می شود.

می توانید شماره های مشتریان فعلی خود را در یک فایل اکسل ذخیره کنید و در پنل دایرکت آپلود کنید.

دستگاه دایرکت ، آداپتور ، کارت گارانتی ، راهنمای نصب و دسترسی به پنل یکساله دایرکت (در پنل دایرکت نیز ۱۰۰ عدد اعتبار رایگان برای ارسال پیامک وجود دارد)

خیر ، دایرکت تولید شرکت دانش بنیان عصر فرا ارتباط است.

خیر. باید به برق متصل شود. شارژ دایرکت از نوع USB است و به کامپیوتر ، پاوربانک و شارژهای موبایل متصل می شود. فقط نباید از آداپتورهای فست شارژ استفاده کنید.

سوال دیگری دارید؟ با ما تماس بگیرید

می توانید این فرم را تکمیل کنید تا بلافاصله یکی از کارشناسان دایرکت با شما تماس بگیرد و به همه سوالات شما پاسخ دهد.

درخواست مشاوره