فروشگاه آنلاین شما

در چند دقیقه یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید تا مشتریان شما بتوانند به صورت آنلاین از شما خرید کنند. مشتری می تواند مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت کند و در هر زمان از وضعیت سفارش خود و روند ارسال آن اطلاع پیدا کنند.

خرید آنلاین

محصولات با سایز و رنگ مختلف

هنگام ساخت فروشگاه آنلاین می توانید برای هر محصول سایزهای یا رنگ های مختلف تعریف کنید ، هر رنگ یا سایز می تواند قیمت ، موجودی و یا تخفیف منحصر به فرد خود را داشته باشد.

محصولات با سایز و رنگ مختلف

مدیریت موجودی محصولات

اکثر فروشگاههای آنلاین دائما با مشتریانی مواجه هستند که محصولاتی را می خواهند که دیگر موجود نیست ، شما می توانید برای محصول خود یک موجودی تعریف کند تا به محض اتمام آن محصول به صورت خودکار غیرفعال شود و دیگر مشتریان امکان سفارش آن را نداشته باشند.

مدیریت موجودی محصولات

تخفیف های ساده و شگفت انگیز

می توانید برای هر محصول یک تخفیف ساده مشخص کنید یا می توانید تخفیف های شگفت انگیز بسازید. تخفیف شگفت انگیز دارای زمان محدودی است و مشتری با دیدن چنین تخفیفی عجله بیشتری برای خرید به خرج می دهد.

تخفیف های ساده و شگفت انگیز

پرداخت آنلاین

مشتریان می توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین بپردازند. اگر در مواردی نیاز بود سفارش مشتری را لغو کنید و پول او را برگشت بزنید این کار در چند ثانیه و با یک کلیک قابل انجام است!

پرداخت آنلاین

مدیریت ارسال سفارشات

شما می توانید برای مناطق اطراف خود یک هزینه ارسال در نظر بگیرید و برای ارسال به سایر نقاط شهر یک هزینه دیگر و هزینه ارسال به شهرهای دیگر را هم جداگانه مشخص کنید تا در فرآیند خرید به مشتری نمایش داده شود.

مدیریت ارسال سفارشات

ظاهر فروشگاه خود را تغییر دهید!

فروشگاه آنلاین را می توانید کاملا طبق نظر و سلیقه خود بسازید

فروشگاه با آدرس اختصاصی

تمام فروشگاههای ساخته شده توسط دایرکت دارای یک آدرس رایگان به صورت conect.ir/yourname هستند اما شما می توانید از آدرس سایت اختصاصی خود برای فروشگاهتان استفاده کنید.

فروشگاه با آدرس اختصاصی

فروشگاه با ظاهر اختصاصی

انتخاب رنگ بندی و طرح فروشگاه کامل به سلیقه شما بستگی دارد و دایرکت به شما امکان می دهد از رنگ ها و ظاهر مورد علاقه خود برای فروشگاهتان استفاده کنید.

فروشگاه با ظاهر اختصاصی

اطلاع رسانی پیامکی

در مواقعی که مشتری هزینه سفارش را پرداخت می کند و یا شما سفارش مشتری را برای او ارسال می کنید دایرکت به مشتری با ارسال پیامک اطلاع رسانی می کند. شما می توانید متن این پیامک ها را خودتان مشخص کنید.

اطلاع رسانی پیامکی

فروش خود را چند برابر کنید

با خرید دستگاه دایرکت و راه اندازی فروشگاه آنلاین می توانید مغازه خود را تبدیل به یک فروشگاه 24 ساعته کنید و فروش خود را چندین برابر افزایش دهید.