امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت

بهترین امکانات پنل دایرکت برای رشد کسب و کار

کارت ویزیت پیامکی

یکی از امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت، کارت ویزیت پیامکی است که در آن پیام خوش‌آمدگویی با اطلاعات کسب‌وکار ارسال می‌شود. کارت ویزیت پیامکی، هزینه کمتر و ماندگاری بیشتری نسبت به نمونه چاپی دارد.

ببینید

نظرسنجی از مشتری

نظرسنجی از مشتریان بعد از استفاده از محصولات و خدمات شما یکی از امکانات پنل دایرکت است. نظرسنجی این سرویس، NPS یا همان بهترین متد نظرسنجی از مشتریان در دنیا است.

ببینید

کلوپ مشتریان

از اصلی ترین امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت می‌توان به ایجاد ارتباط تجاری بهتر با مشتریان اشاره کرد. در این پنل با دریافت راه‌های ارتباطی مشتریان می‌توانید یک باشگاه مشتریان حرفه ای ایجاد کنید.

ببینید

گروه بندی مشتریان

یکی از قابلیت های پنل باشگاه مشتریان، گره بندی مشتریان است؛ با استفاده از این امکان می‌توان پیامک‌ها و پیشنهادات اختصاصی برای هر گروه را از طریق پنل در زمان مناسب ارسال کرد.

ببینید

تبریک تولد

یکی دیگر از امکانات پنل دایرکت که به مشتریان حس خوبی منتقل می‌کند، پیامک تبریک تولد است. با استفاده از پنل باشگاه مشتریان این پیام را در روز تولد مشتری ارسال کنید.

ببینید

ریفرال مارکتینگ

یکی از پرسودترین امکانات پنل دایرکت، ریفرال مارکتینگ است و به شما کمک می‌کند توسط افراد بیشتری شناخته شوید. مشتریان می‌توانند با استفاده از سامانه پیامکی، شما را به اطرافیانش معرفی کنند.

ببینید

ارسال پیامک گروهی

پیامک گروهی از دیگر امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت است که پیامتان را بدون محدودیت به دست مشتریان می‌رساند. در این پنل می‌توانید یک بار در ماه یک پیام را به صورت گروهی ارسال کنید.

ببینید

گردونه شانس

با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل دایرکت می‌توانید برای مشتریان گردونه شانس ایجاد کنید. شما قادرید در پنل باشگاه مشتریان جوایز گردونه شانس را به انتخاب خود طراحی و تنظیم کنید.

ببینید

ارسال پیامک از روی نقشه

با پنل دایرکت می‌توانید برای فروش محصول و خدمات، به افراد در شهرهای دیگر دسترسی داشته باشید. این پنل، شماره اپراتورهای ایرانسل و همراه اول را در اکثر شهرها پوشش می‌دهد.

ببینید

پیامک خودکار

با استفاده از امکانات متعدد پنل دایرکت می‌توانید به صورت هوشمندانه به مشتریان، در فواصل زمانی معین پیام‌ بفرستید؛ چراکه یکی از امکانات پنل باشگاه مشتریان دایرکت، پیامک خودکار است.

ببینید

برنده باش

افزونه برنده باش در پنل باشگاه مشتریان، به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند که در مشتریان انگیزه خرید ایجاد کنند؛ در این پنل می‌توانید میزان، تعداد جایزه‌ها و گروه مشتریان را انتخاب کنید.

ببینید

هدفگیری مجدد

پیامک هدف‌گیری مجدد یکی دیگر از امکانات پنل دایرکت است که در زمان عدم مراجعه مشتریان بعد از یک دوره زمانی مشخص، برای آن‌ها ارسال می‌شود.

ببینید

یادآوری

یکی از مزایای استفاده از پنل باشگاه مشتریان دایرکت بهره‌مندی از قابلیت‌هایی نظیر افزونه یادآوری است؛ لازم به ذکر است انتخاب تاریخ یادآوری به عهده خود مشتری می‌باشد.

ببینید

شماره اختصاصی

یکی از امکانات پنل دایرکت، تعیین شماره اختصاصی است؛ به عبارت بهتر برای استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل می‌توانید شماره اختصاصی تهیه نموده و با سامانه پیامکی به مشتریان پیامک ارسال کنید.

ببینید

حضور و غیاب با دستگاه دایرکت

در پنل باشگاه مشتریان دایرکت علاوه بر ارسال پیامک، قابلیت حضور و غیاب کارکنان در مجموعه نیز ممکن است؛ به گونه‌ای که این دستگاه می‌تواند جایگزین دستگاه حضور و غیاب باشد.

ببینید

NFC | یکی از بهترین امکانات دایرکت

یکی از امکانات پنل دایرکت قابلیت NFC است و با آن زمانی که زمانی که مشتری تمایلی به ارائه شماره ندارد با نزدیک شدن گوشی به دستگاه ثبت شماره، اطلاعات ارتباطی کسب و کارتان به مشتری داده می‌شود.

ببینید

فرم ساز در پنل باشگاه مشتریان دایرکت

در پنل باشگاه مشتریان می‌توان اطلاعات شخصی مشتریان که در افزونه فرم ساز قرار دارند را به آسانی به دست آورد.

ببینید

صورتحساب

ارسال صورتحساب به مشتری برای پرداخت آنلاین، یکی از قابلیت های پنل دایرکت است. برای پرداخت وجه، صورتحساب مشتری، برایش از طریق پیامک ارسال شده و تاییدیه پرداخت در پنل دایرکت مشاهده می‌شود.

ببینید

امکاناتی که بزودی اضافه می شوند

ما برای پیشرفت شما تلاش می کنیم و مدام در حال اضافه کردن امکانات جدید به دایرکت هستیم ، منتظر امکانات جذاب بعدی باشید…