فروشگاه ساز رایگان دایرکت

گسترش کسب و کار با ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

ساخت فروشگاه اینترنتی که شما را به موفقیت برساند و باعث رشد کسب و کارتان شود، بسیار آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. سایت سازهای رایگان به شما این امکان را می‌دهند که در کمتر از ۵ دقیقه فروشگاه آنلاین خود را طراحی کنید. ما اینجا هستیم تا با معرفی فروشگاه ساز دایرکت به شما کمک کنیم که به صورت صد در صد رایگان بتوانید فروشگاه خود را در دنیای آنلاین بسازید.
خرید آنلاین

محصولات با سایز و رنگ مختلف

در فروشگاه ساز رایگان دایرکت می‌توانید انواع محصولات خود را بارگذاری کرده و عکس آن‌ها را برای کاربران خود به نمایش بگذارید. در زمان استفاده از فروشگاه ساز ایرانی دایرکت، نگران تنوع زیاد محصولات خود در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف نباشید چراکه در این فروشگاه ساز شما می‌توانید برای هر محصول، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تعریف کنید.

مدیریت موجودی محصولات با فروشگاه ساز دایرکت

در فروشگاه‌های فیزیکی و فروشگاه‌های آنلاین، اطلاع از موجودی محصولات در دریافت و ثبت سفارشات موثر است؛ همچنین اطلاع از موجودی کالاها بر روی سفارشات درخواستی و در حال رسیدگی تاثیرگذار است. در فروشگاه‌های فیزیکی، برای دانستن موجودی کالاها به چک کردن و انبار گردانی نیاز است و این فرآیندی زمانبر می‌باشد اما در فروشگاه‌های آنلاین این اتفاق در کسری از ثانیه رخ می‌دهد چراکه چک کردن موجودی محصولات به صورت سیستماتیک و خودکار است. در سایت ساز دایرکت می‌توان موجودی کالاها را به سرعت چک کرد و در صورت اتمام موجودی به شما هشدار می‌دهد که نسبت به شارژ مجدد آن‌ها اقدام نمایید.

E3A380AD-76FC-4B90-8D2D-6BC7499FE68D
3E1A7310-2B50-4605-8C1A-1EA1D6F70A62

تخفیف های ساده و شگفت انگیز

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی می‌توانید در مناسبت‌های مختلف سال مثل اعیاد، در دوره‌های زمانی ثابت یا در روزهای مشخصی که به کسب و کار شما مرتبط است به مشتریان خود تخفیف دهید و آن‌ها را تشویق کنید تا محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه شما تهیه کنند. بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان، می‌توانید تخفیف مورد نظر خود را بر روی محصولات دلخواه اعمال کنید. میزان تخفیفی که به هر محصول اختصاص می‌دهید به صورت اختیاری است. در فروشگاه ساز دایرکت میزان تخفیف را به صورت درصد یا مبلغ معین، می‌توان تعریف کرد.

پرداخت آنلاین

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که پول نقد همراه خود داشته باشد و همینطور میزان خریدهای اینترنتی و پرداخت‌های آنلاین افزایش یافته است. شما می‌توانید بعد از ساخت و طراحی رایگان فروشگاه اینترنتی مختص به خودتان مبلغ محصولات‌تان را به صورت آنلاین و آنی دریافت کنید. تسویه کامل سفارشاتی که در فروشگاه ساز رایگان دایرکت ثبت می‌شوند کمتر از دو روز کاری زمان می‌برد. با ساخت سایت فروشگاهی پرداخت راحت و خرید آسوده را به مشتریان خود هدیه می‌دهید؛ چراکه بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی خود در صورت نیاز می‌توانید سفارشاتی که ثبت شده‌اند را لغو کرده و مبلغ آن را با یک کلیک برگشت دهید. شما قادرید در فروشگاهی که با فروشگاه ساز دایرکت راه اندازی کرده‌اید نحوه دریافت مبلغ سفارشات را از مشتری مشخص کنید که به صورت آنلاین باشد یا پرداخت در محل.

مدیریت ارسال سفارشات

با استفاده از فروشگاه ساز رایگان دایرکت سفارشات خود را به راحتی مدیریت کنید. مشخصات دقیق کالاهای سفارشی، اطلاعات کامل و راه های ارتباطی با مشتری، بررسی موجودی کالاها و غیره را با سایت ساز دایرکت در اختیار خواهید داشت. امکان مشاهده آمار دقیق سفارشات به صورت نموداری طی ماه‌های مختلف سال در فروشگاه ساز دایرکت وجود دارد. تعداد سفارشات موفق، ناموفق و لغو شده در داشبورد سایت ساز دایرکت نمایش داده می‌شوند؛ همچنین آمار دقیق سفارشاتی که ارسال نشده‌اند و سفارشات هفته، ماه جاری و نیز کل سفارشات قابل مشاهده است.

ظاهر فروشگاه خود را تغییر دهید!

فروشگاه آنلاین را می توانید کاملا طبق نظر و سلیقه خود بسازید

فروشگاه با آدرس اختصاصی

با ساخت سایت رایگان می‌توانید آدرس آن را به دلخواه انتخاب کنید. این اسم و آدرس برای شما یکتا است و مانند آن نباید از قبل وجود داشته باشد، در غیر اینصورت برای شما قابل ثبت و استفاده نیست. با کمک فروشگاه ساز حرفه ای دایرکت این امکان وجود دارد که بعد از ساخت فروشگاه آنلاین خود، اسم و آدرس آن را تغییر دهید. آدرسی که بعد از ساخت سایت فروشگاهی به شما تعلق می‌گیرد بدین شکل است: conect.ir/yoursite. به جای عبارت yoursite آدرس دلخواه و اختصاصی شما قرار می‌گیرد.

فروشگاه با ظاهر اختصاصی

تعرفه فروشگاه ساز دایرکت با توجه به امکانات فوق العاده‌ای که دارد، رایگان است و می‌دانید که با بهره گیری از فروشگاه ساز‌ ارزان می‌توانید به راحتی قلمرو پادشاهی خود را در دنیای آنلاین بسازید. شما می‌توانید ظاهر و دیزاین فروشگاه خود را به صورت اختصاصی و به دلخواه خود انتخاب کنید. بعد از ساخت سایت، تعیین تم رنگی فروشگاه و رنگ دکمه‌های فروشگاه را به سلیقه و متناسب با محصولات و خدمات خود مشخص کنید.

اطلاع رسانی پیامکی

با ساخت فروشگاه آنلاین خود به کمک دایرکت، می‌توانید برای تمامی مراحل فروش آنلاین، یک پیامک تعریف کنید تا برای مشتریان ارسال شود. یکی از مزایای ارسال این نوع پیامک بعد از ساخت سایت فروشگاهی، افزایش اعتماد به کسب و کار شما است چراکه مشتری نسبت به پیگیری سفارشات خود مطمئن می‌شود. لازم به ذکر است امکانات پنل پیامکی دایرکت متعدد بوده و در همه مراحل به رشد کسب‌وکارتان کمک خواهد کرد.